Witamy na stronie Prodriver

Nowy Dwór Mazowiecki kolejnym miastem na Mazowszu, w którym realizujemy naszą kampanię na rzecz bezpieczeństwa i trzeźwości na drodze: startujemy z kampanią społeczną pod hasłem „Drogi bez promili w Nowym Dworze Mazowieckim”.

Po raz drugi odwiedzimy Bielsk Podlaski na Podlasiu z działaniami profilaktycznymi na rzecz promowania trzeźwości i bezpieczeństwa na polskich drogach: startujemy z II edycją kampanii "Bielskie drogi bez promili".

Wracamy z naszymi działaniami do województwa dolnośląskiego: II edycja kampania "Bezpieczni na rowerze na drogach Powiatu Wrocławskiego"

Piąta już edycja kampanii Warszawskie drogi bez promili w Dzielnicy Białołęka - wracamy do stołecznych szkół już od kwietnia!

Po raz kolejny wracamy do województwa kujawsko-pomorskiego z dwoma kampaniami profilaktycznymi: trzecią już edycją "Kujawsko-Pomorskie drogi bez promili" oraz drugą odsłoną "Kujawsko-Pomorskie drogi bez narkotyków".

 

Wracamy do Piły w ramach kolejnej edycji "Pilskich dróg bez promili". Będziemy pojawiać się przy okazji imprez miejskich, na których mieszkańcy będą mogli na naszych stoiskach z programu profilaktycznego nt. jak przeciwstawiać się próbom jazdy pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Kolejna odsłona kampanii "Drogi bez promili na Mazowszu"

Wracamy do województwa mazowieckiego z nowymi działaniami profilaktycznymi w ramach drugiej edycji akcji "Drogi bez promili na Mazowszu". W szkołach oraz w przestrzeni miejskiej z terenu realizacji projektu będziemy uczyć mieszkańców nt. zagrożeń ze spożywania alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych w kontekście poruszania się w ruchu drogowym.

Ruszamy z IV edycją kampanii edukacyjnej "Nowosądeckie drogi bez promili"

Ruszamy z IV edycją kampanii edukacyjnej "Nowosądeckie drogi bez promili"

Rembertów kolejną stołeczną dzielnicą w której realizujemy nasz cykl "Warszawskie drogi bez promili".

 "Rowerem przez świat z Powiatu Słupskiego".

Rozpoczynamy kolejny projekt służący promowaniu bezpiecznej jazdy na rowerze i hulajnodze, tym razem na Pomorzu - "Rowerem przez świat z Powiatu Słupskiego".

Strony